Slajd14

Ponieważ jestem kobietą i wiem jak ważne jest poczucie kobiecości, kiedy czujemy się atrakcyjne, piękne, mądre i zmysłowe, dlatego stworzyłam swój autorski program z myślą o kobietach - WSPANIAŁA TY!

TO WYJĄTKOWY PROGRAM!  INNY NIŻ WSZYSTKIE! 

To program dedykowany dla kobiet, które chcą odzyskać lub wzmocnić swoją kobiecość i pewność siebie.

Każda z nas jest wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju - po prostu WSPANIAŁA! Jednak nie każda potrafi to dostrzec. Wiele kobiet skupia się niepotrzebnie na tym, co jest w nich do poprawy i porównuje z innymi. A mnie zależy na tym, abyś zaczęła dostrzegać swoje walory, które zapewniam Cię, że w sobie masz! Atrakcyjność, piękno i zmysłowość nie opierają się tylko na urodzie, ale wypływają z naszego środka. Czyli wynikają z tego, jak same siebie postrzegamy i co o sobie myślimy. Tak nas wtedy odbiera świat zewnętrzny!

Podczas pracy ze mną uwolnisz się od lęków, złości, frustracji, smutku, niskiego poczucia własnej wartości i tego całego ciężaru, który dźwigasz, a nie wiesz jak się od niego uwolnić lub już próbowałaś i się nie udało. A wiesz dlaczego? Zastanawiałaś się kiedyś nad tym? Już Ci wyjaśniam jak to działa.

Jeśli chcemy doświadczać miłości, pozytywności, radości czy spokoju, to całą sobą staramy się skupiać na tym, aby właśnie nastawiać się pozytywnie, afirmować, uśmiechać się, itd. Wkładamy w to mnóstwo wysiłku. Szukamy wtedy kontaktu z pozytywnymi ludźmi, udajemy się na warsztaty "pozytywnego nastawienia", gdzie jak sądzimy to znajdziemy. A kiedy wracamy do domu, to zazwyczaj parę dni jest dobrze, bo jesteśmy naładowane dawką pozytywnych emocji. Jednak po dłuższym okresie czasu, powracamy do tego samego stanu emocjonalnego i utartych ścieżek. Wiesz dlaczego tak się stało? Domyślasz się dlaczego pozytywne nastawianie nie działa, kiedy jest Ci źle? I powiem więcej - to nigdy nie zadziała! Wiesz dlaczego?

Aby być szczęśliwą, zadowoloną i uśmiechniętą, powinnaś skupić się w pierwszej kolejności na uwolnieniu się od tego, co negatywne, trudne i męczące. A to, co pozytywne samo zacznie się wyłaniać. To tak jak z chmurami i słońcem. Nie czekasz aż wyjdzie słońce (tak się tylko potocznie mówi), słońce pojawi się, kiedy znikną chmury. Już rozumiesz? Pracujemy nad pozbyciem się chmur z Twojego życia, a słońce wyjdzie samo :). Tak, wiem, że to może być na początku niełatwe. Jednak jest to jedyna pewna droga, która przyniesie oczekiwane rezultaty i przestaniesz wracać do swoich starych utartych niezadowalających schematów i zaczniesz przyciągać do swojego życia to, co chciałabyś przyciągnąć.

A kiedy już przegonimy chmury z Twojego życia, następnym krokiem będzie wydobycie Twoich atutów na zewnątrz i ich wzmocnienie, oczywiście z Twoim czynnym udziałem :).

Stworzyłam ten program specjalnie dla Ciebie! Po to, abyś każdego dnia kroczyła z uśmiechem na twarzy i radością w sercu pamiętając o tym, że po prostu jesteś WSPANIAŁA!

Aby umówić się ze mną na sesję w ramach programu WSPANIAŁA TY!, napisz do mnie lub zadzwoń.