test-eqology-omega-3

Eqology Omega-3 Test Kit

Sprawdź swój stosunek Omega-6:Omega-3 za pomocą tego prostego zestawu do pobierania krwi w domu. Dobra równowaga między Omega-6 i Omega-3 może być jednym z kluczy do poprawy zdrowia. Nasz test Omega-3 to prosty sposób, aby dowiedzieć się, ile kwasów Omega-6 i Omega-3 spożyłeś w ciągu ostatnich czterech miesięcy. Twoje wyniki mogą być bezpiecznie dostępne na stronie omegaratiotest.com/en po 25 – 30 dniach roboczych.

Cena: 364 PLN

test-eqology-mineral-kit

Eqology Mineral Test

Mineral Test pozwoli Ci poznać poziom następujących minerałów w Twoim organizmie: magnezu, selenu, cynku, miedzi i jodu. Po wykonaniu naszego testu zyskasz ważną wiedzę na temat stanu swojego zdrowia, a w razie konieczności poprawisz go dzięki suplementom.

Cena: 460 PLN

test-eqology-vitamin-k2-plus-D3

Eqology Vitamin K2+D3 Test

Dzięki prostemu i łatwemu w samodzielnej obsłudze urządzeniu możesz szybko ustalić stężenie witaminy K2 (MK7) i witaminy D3 (25(OH)D3) w swoim organizmie. Stężenie witaminy K2 we krwi stanowi wskaźnik, przy pomocy którego można określić ryzyko rozwoju chorób układu krążenia i/lub osłabienia kości. Z kolei 25(OH)D3 jest metabolitem witaminy D3, a zbadanie jego stężenia uznaje się za najlepszy wskaźnik poziomu witaminy D w organizmie.

Cena: 472 PLN