Umów wizytę:

Jeśli nie odbieram to prawdopodobnie prowadzę sesję lub warsztaty, wówczas proszę o sms lub email. Oddzwonię jak tylko będę miała sposobność porozmawiać.

Adres gabinetu:

Godziny:

Poniedziałki 14:00 – 20:00
Wtorki  8:00 – 14:00
Środy 10:00 – 18:00
Czwartki 8:00 – 14:00
Piątki  8:00 – 14:00

Poznaj opinie moich klientów:

Anita Matuszak
Anita Matuszak
2024-04-03
Jeśli chcesz zrobić coś dla siebie, Jeśli chcesz ukochać swoje ciało i duszę, Jeśli chcesz się zatrzymać, Jeśli chcesz popracować nad rozwojem - to miejsce jest dla Ciebie! Uważność, wnikliwość i empatia gwarantowane !
Monic Dluz
Monic Dluz
2024-03-14
Sesja z nasiadówką u Moniki była cudowna, naprawdę 🙂 Dawała dużą przestrzeń na bycie w komforcie, zwracała uwagę, że jeśli pojawi się wstyd, to nie trzeba go przeskakiwać, dawało to duże poczucie bezpieczeństwa. Sama nasiadówka była bardzo przyjemna. Ale największą wartością były dla mnie wglądy do jakich doszłyśmy, a które dotyczyły mojej intencji, z jaką przyszłam.
Patrycja Piechowiak
Patrycja Piechowiak
2024-01-28
Brałam udział w ceremonii odblokowywania czakr. Było to niesamowite wydarzenie, przeprowadzone w bezpiecznej, przyjaznej atmosferze, o co Monika przez cały czas dbała. Czułam się zaopiekowana. Na pewno skorzystam również z innych umiejętności Moniki.
Martyna Zalustowicz
Martyna Zalustowicz
2024-01-27
Serdecznie polecam Monikę i Zbyszka- Zielona Para, miałam przyjemność dziś uczestniczyć w ceremonii oddechu i uwalniania czar. Samo miejsce w jakim odbyła się ceremonia- grota solna,atmosfera i przestrzeń jaka stworzyła Zieloną Para to totalna magia. Czulam sie zaopiekowana i prowadzona we wlasciwym kierunku. Serdecznie dziękuję i z calego serca polecam
Jacek Maciej Plewa
Jacek Maciej Plewa
2023-12-21
Jako osoba prowadząca własną działalność (zajmuję się tworzeniem stron www oraz szkoleniami) miewam sporo stresujących sytuacji. Pani Monika zaproponowała mi kompleksowe wsparcie, polegające m.in. na opracowaniu celowanej suplementacji oraz elementach terapii EFT. Po kilku miesiącach widzę wyraźną poprawę mojego samopoczucia, więc chciałbym podziękować i tym samym zdecydowanie rekomendować korzystanie ze wsparcia Pani Moniki.
Paulina Wątrobińska
Paulina Wątrobińska
2023-06-28
Bardzo polecam spotkania z Panią Moniką <3 Potrafi dojść do sedna sprawy, pomaga znaleźć zrozumienie i rozwiązanie. Pracuje zarówno z ciałem jak i głową, łącząc wiele technik ;) Do sprawy podchodzi kompleksowo z pełnym rozumieniem i przestrzenią.
Marzena Rokosz
Marzena Rokosz
2023-06-24
Wiedza, profesjonalizm i zaangażowanie. Polecam pracę z panią Moniką.
Alicja Kosmowska
Alicja Kosmowska
2023-06-24
Polecam, napewno się nauczysz
Martyna Henschke
Martyna Henschke
2023-06-01
Monika Andrzejewska, Kobieta Anioł, Niesamowita wiedza ,empatia ,a przede wszystkim skuteczność w działaniu !!!! Dziękuję za wszystkie pozytywne zmiany w moim życiu, Dziękuję, że Jesteś
malesa
malesa
2023-05-07
Z pełnym przekonaniem i wdzięcznością polecam spotkania z Panią Moniką. Cudowna przewodniczka, niezawodna trenerka w zmaganiach z własnymi emocjami. Pomaga przebić skorupę, którą się otaczamy, i dotrzeć do źródła emocji. Spotkania z Moniką pomagają „otworzyć oczy” na nas samych, i dostrzec, że gdy zawodzi ciało, to źródło problemu tkwi najczęściej w bałaganie duchowym, który wielu z nas w sobie nosi. I co najważniejsze, jeśli tylko odważymy się szczerze zrobić kolejny krok – Monika będzie najlepszym wsparciem w tej drodze do odkrycia siebie na nowo, do oczyszczenia i uporządkowania emocji. Dodatkowo, bardzo polecam różne zabiegi na ciało, które Pani Monika ma w swoim niezwykłym wachlarzu umiejętności (masaż shiatsu, klawiki, bańki chińskie) – jako profilaktykę lub nawet „pomoc doraźną”, kiedy trzeba. Ponadto, niezwykle pomocna jest też wiedza Pani Moniki z zakresu dietetyki i odżywiania. Gorąco polecam i dziękuję za wszystko.

Sprawdź moje social media:

Jeśli jest jakiś obszar, w którym możemy zrealizować wspólne przedsięwzięcie, czekam na Twoją wiadomość. Konsultacje i diagnostykę terapeutyczno-seksuologiczną oraz sesje Technik Wolności Emocjonalnej – EFT prowadzę również online po wcześniejszym umówieniu się. Sesje on-line przeprowadzam dopiero po otrzymaniu płatności. UWAGA: W przypadku braku odwołania wizyty lub odwołania w czasie krótszym niż 24h, obowiązuje pełna opłata za wizytę.

Numer konta:
21 1020 4027 0000 1102 1285 2697